Šikmé střechy - průzkum - projekt - realizace / Realizace

Realizace oprav šikmých střech a dřevěných konstrukcí

Chceme-li účinně řešit problematiku záchrany starých dřevěných krovových konstrukcí, je nutné přistupovat ke stavební části „střecha“ komplexně. Proto firma OK PYRUS disponuje veškerými řemesly, která se střechou souvisí a která jsou schopna provádět komplexní opravu krovů a šikmých střech formou zakázky „na klíč“.
Naše firma provádí vlastními pracovníky veškeré tesařské, klempířské, pokrývačské i  zednické práce včetně instalací bleskosvodů a chemického ošetření (impregnace) dřeva proti činnosti biotických škůdců. Technické a materiální vybavení firmy plně vyhovuje požadavkům na provádění nejsložitějších oprav a použití  předepsaných technologií.

Specializací naší firmy jsou opravy historických šikmých střech na objektech zámků, hradů, klášterů, kostelů atp. V této oblasti máme bohaté zkušenosti získané při realizaci již několika stovek památkově chráněných objektů.
 
Dodávky nových střešních konstrukcí


Firma OK PYRUS je schopna dodat jakékoliv nové dřevěné konstrukce krovních vazeb a šikmých střech a to i jako repliky stávajících historických krovů při zachování původních tesařských spojů. Nové krovy lze také vyrobit strojně pomocí moderního CNC obráběcího centra. 

Na provedené práce poskytujeme nadsandardní záruční lhůty a samozřejmostí je také poskytnutí pozáručního servisu a poradenství.